رول نایلون استرچ (استرچ پالت)
2017-10-23
نایلون شیرینگ پک حرارتی -فیلم شیرینگ-پویا پلاست
نایلون شیرینگ پک حرارتی (فیلم شیرینگ)
2018-02-11
چاپ سیلک (دستی) طرح اختصاصی بر روی نایلون تبلیغاتی و فروشگاهی-پویا پلاست (5)

چاپ سیلک (دستی) طرح اختصاصی بر روی نایلون تبلیغاتی و فروشگاهی

چاپ سیلک بر روی نایلون تبلیغاتی و فروشگاهی

یکی از پر کاربردترین محصولات پویا پلاست  انواع نایلون های تبلیغاتی وفروشگاهی بهمراه انواع چاپ بر روی نایلون ها می باشد موارد  مصرف انها در تمامی فروشگاههای زنجیره ای ، هاپیرها ، فروشگاههای تولیدی پوشاک ، کفش ، لوازم آرایشی وبهداشتی وغیره ،همچنین بهترین روش معرفی محصولات در غرفه های نمایشگاهی می باشد.

 

 1. انواع محصولات نایلون : دسته موزی ، دسته تقویت ، دسته رکابی ، دسته بنددار، دسته تقویت بغل کاست ، دسته بندار بغل کاست
 2. چاپ سیک (دستی) برای وزن های  بین 30کیلو  (1000عدد)  الی 150 کیلو گرم  
 3. نایلون و نایلکس ها در سایز های مختلفی در بازار موجود می باشد ، که بصورت کیلویی فروخته می شود، بسته به سایز  نایلون و نایلکس ها وزن آنها فرق می کند، وزن تعداد 1000 عدد نایلون و نایلکس بسته به سایز و ضخامت آنها از 10 کیلو تا 60 کیلو گرم متغیر می باشد.

 

رفع نگرانی مشتری از قیمت های مختلف در بازار :

بسیاری از مشتریان محترم وقتی در موتور های جستجو و یا در بازار دنبال نایلون، نایلکس و یا کیسه تبلیغاتی می گردند با قیمت های متنوعی روبرو می شوند و برای آنها سوال پیش می آید که اختلاف قیمت ها از چه چیزی ناشی می شود، البته دلائل بسیاری وجود دارد که به چند مورد اشاره می شود :

 

 • کیفیت چاپ و خدمات بهتر
 • قیمت خرید بالای نایلون ،نایلکس و یا کیسه تبلیغاتی
 • سود بیشتر بدلیل هزینه های بالای مجموعه شان
 • سود بیشتر و یا کمتر بدلیل سیاست های کاری مجموعه شان
 • سفارش شما را با واسطه انجام می دهند
 • استفاده از روش های چاپ نامتعارف
 • اختلاف قیمت به خاطر جنس
 • استفاده از رنگ های چاپ بسیار مرغوبالبته اکثر مجموعه ها تقریبا از یک نوع رنگ استفاده می کنند.

 

چاپ سیلک (دستی) چیست ؟

چاپ سیلک ، چاپ اسکرین یا سری‌گرافی، نوعی روش چاپی ست که بر پایه تکثیر با استِنسیل استوار می باشد. در این روش چاپی از پارچه توری ظریف (اغلب ابریشم)،استفاده می شود. این توری در قابی بصورت ثابت قرار می گیرد. طرح  مورد نظر روی این توری نقش می‌شود. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدود کننده (لاک حساس) می پوشانند. این قاب توری را شابلون یا کلیشه می‌نامند.

مرکب غلیظ را با ابزاری تیغه مانند (اسکویی‌جی) بر سطح استنسیل می‌گسترانند، که از بخش‌های نفوذپذیر توری به سطح دیگری در زیر کلاف می‌رسد. بدین ترتیب، طرح دلخواه را می‌توان با رنگ‌های مختلف بر روی سطوح مختلف چاپ کرد.

رنگ یا زیرکار فقط از بخش‌هایی که مسدود نشده به کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل می‌شود و تصویر روی آن ظاهر می‌گردد.

تصویر چاپ شده با این اسلوب اغلب دارای لبه‌های تیز است، گویی کاغذی رنگی را بریده و چسبانده‌ایم. از این خاصیت توسط هنرمندان برای خلق آثار بدیع بکار رفته است. سیلک‌اسکرین و سری‌گراف به اثری اطلاق می‌شود که با این روش چاپیتکثیر شده است.

چاپ سیلک دارای گستره فراوانی است . از چاپ بر روی پارچه ، شیشه ، فلز مانند تابلوهای راهنمایی و رانندگی ،نایلون و نایلکس و سایر موارد میتوان نام برد.

 

چاپ نایلون به روش چاپ سیلک:

چاپ سلیک برروی نایلون تا 8 رنگ قابل اجرا میباشد در صورتی که هر رنگ یا طرح یک سانتیمتر از یکدیگر فاصله داشته باشند. چاپ بصورت تصویر نیز ممکن است ولی فقط بصورت تک رنگ یا دو رنگ در صورت رعایت فاصله رنگ ها قابل اجرا خواهد بود.

چاپ نایلون سیلک مناسب فروشگاههای کوچک و تبلیغات نمایشگاهی  و برای سفارشات زیر ۳۰۰ کیلوگرم می باشد.این نوع چاپ هم بر روی نایلون و نایلکس قابلیت چاپ دارد.

 

چاپ سیلک بر روی نایلون تبلیغاتی و فروشگاهی چاپ سیلک بر روی نایلون تبلیغاتی و فروشگاهی چاپ سیلک بر روی نایلون تبلیغاتی و فروشگاهی چاپ سیلک بر روی نایلون تبلیغاتی و فروشگاهی چاپ سیلک بر روی نایلون تبلیغاتی و فروشگاهی چاپ سیلک بر روی نایلون تبلیغاتی و فروشگاهی چاپ سیلک بر روی نایلون تبلیغاتی و فروشگاهی

 

لیست قیمت چاپ سیلک پویا پلاست:

جهت مشاهده  لیست قیمت بر روی دکمه زیر کلیلک بفرمایید.

لیست قیمت چاپ سیلک پویا پلاست

 

  جهت دریافت مشاوره رایگان و  آخرین اطلاعات قیمت با مشاوران تماس حاصل نمایید   .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *